czwartek, 24 września 2009

Król Artur wraca na tron!

Media w dzisiejszym świecie muszą być błyskawiczne. Więc dzielna redakcja bloga PE, we współpracy z Onet.pl, dzięki nowoczesnemu połączeniu satelitarnemu spieszy donieść, co następuje:

Partyzant - Blankosos 15 : 8 (6:4)
bramki: Artek 9, Grzesiek 3, Bartek 2, Krzychu - Paweł 3, Daniel 2, Maciek 2, Furman

Oprócz trzech punktów dla Partyzanta, najważniejsza wiadomość jest taka, że Król Artur wraca na tron!
Dzięki dziewięciu bramkom z 20 trafieniami zdetronizował Ziemka z Unicorna z pierwszego miejsca na liście strzelców. I jeszcze na dodatek strzelił 200 gola w barwach Partyzanta (gol nr 100 padł, co dobrze pamiętam, w rozgrywanym na śniegu po kostki rewanżowym meczu z Browarem w pierwszej edycji PE).
Czyżby Artek na szczycie klasyfikacji strzelców zwiastował wskoczenie Partyzanta na fotel lidera? Wszystko wyjaśni się na zapowiadanej na 4.10 piłkarskiej fecie, kiedy zmierzą się Partyzant z 3 Maja i Unicorn ze Spartaczem.

Tyle w telegraficznym skrócie dzięki telefonicznej relacji Huberta. Więcej szczegółów i zdjęcia by Makaron (SPA) już wkrótce.
Koza

Radosny futbol.
1:0, 1:1, 5:1, 6:4 - takie były początki tego spotkania, potem wedle zasady my wam dwie, wy nam jedną. Obraz gry: Partyzanci oblegają, Blankosos sprytnie i skutecznie kontrują, do tego jeszcze mokra murawa na Margarynie oraz druga połowa w coraz gęstszych ciemnościach - taka jest recepta na wysoki wynik w PE.

Za obopólną zgodą mecz zakończył się 10 minut wcześniej (nie było widać już piłki...) dni coraz krótsze, cóż...