czwartek, 1 września 2011

Grom w finale

Grom - Unicorn 3:2
Bramki: Przybytek, Nawrocki, Góral - Wojtek, Ziemek

Grom czeka w finale mecz z zwycięzca spotkania WNIG - 3goMaja. Unicorn zagra o 3 miejsce z przegranym tego meczy.

"Spotkanie faktycznie wyrównane. Szkoda dwóch głupio straconych bramek. Przebieg meczu:

1:0 dla Gromu (Przybytek)- ktoś z nas powinien zablokowac ten strzal. Nie byl mocny ale okazal sie precyzyjny i tuż przy slupku pilka "wkulała" sie do bramki.

1:1 dla Uni (Wojtek)- w międzyczasie...Kilka niewykorzystanych przez nas sytuacji...

2:1 dla Gromu (Nawrocki)- Bardzo ładny, i niespodziewany strzal(pół-przewrotka-pół-wolej) z niesamowicie trudnej pilki. Piękny gol

3:1 dla Gromu (Góral)- minutę, może dwie po drugim golu, tracimy trzeciego. Pechowego. Piłka przelatuje pomiedzy nogami obrońcy i pod nogami bramkarza, który miał ją na rękach, po czym wpada do bramki tuż obok słupka.

3:2 (Ziemek)- Niezła kontra zakończona golem. Najpierw mój strzal trafia w poprzeczkę. Po odbiciu od niej pilka znów wraca do mnie. Ja odgrywam do Dawida a ten podaje do Ziemka, który głową zdobywa drugą bramkę.

5 minut później koniec meczu. Ładny dla oka i wyrównany mecz. Dziekujemy Gromowi i Trzeźwym kibicom Unicorna"