Promil nie daje szans reszcie stawki!

Promil - Dziadki 13:5
Bramki: 4x Bagi, 2x Wesoły, 2x Gargi, 2x Hardy, Paweł O., Turu, Uzi (k) - ???

"WRACAMY DO 1 LIGI !! :
W ostatnim meczu, wieńczącym udany sezon w 2 lidze pewnie wygrywamy z zespołem Wojtka G. Mimo że do przerwy był wynik remisowy 3-3, w drugiej połowie przeciwnikowi wyraźnie brakuje już sił, czego efektem jest 10 strzelonych przez nas bramek. Podsumowując sezon: rok w drugiej lidze dobrze nam zrobił. Podchodziliśmy do meczów na mniejszym ciśnieniu niż w 1 lidze, przez co znacznie lepiej wyglądała gra w polu zarówno formacji obronnej jak i ataku. Poprawiła się też znacznie atmosfera między nami, co mam nadzieję zaprocentuje już na jesień w meczach pierwszej ligi. Niestety z zakończeniem tego sezonu doszło do zakończenia 2 karier w naszym zespole :( Buty na kołku zawiesił Yaro - założyciel i pierwszy kapitan Promila, oraz Bagi ("wypożyczenie na wyspy") - kapitan, przy którym dane nam było świętować nasze największe sukcesy - Najpierw Mistrzostwo a następnie 3 miejsce w 1 Lidze, który na zakończenie sezonu, w którym prowadził drużynę po raz ostatni, zanotował kupę bramek i jeszcze większą kupę asyst :). Dzięki chłopaki za te wszystkie lata i wiedzcie, że jeżeli będziecie chcieli wrócić, zawsze znajdziecie u nas miejsce i będziecie mile widziani w drużynie!! :) Jeżeli będzie chęć i potencjał ludzki planujemy organizować jakieś kopanie co jakiś czas, więc mile zapraszamy zarówno zawodników jak i potencjalnych przyszłych zawodników - nabór otwarty, można składać podania :) "