Unicorn wicemistrzem !

Unicorn - WNIG 6:1 (3:1)
Bramki:
Rom x3, Adam, Sadzio, Przemo - Krystian

"Wynik jest albo 5-1 albo 6-1 (chyba ten drugi jest bardziej prawdopodobny) niech koledzy z Unicorna mnie poprawią. Było tak gorąco ze nie doliczyłem się ... A co do meczu mieliśmy grać o 9, niestety boisko zajęte i z lekkim poślizgiem zaczęliśmy grać ok 10. Nas w drużynie było 6 zaś Unicorn miał 8 zawodników. Dziękujemy za postawę fair play i granie po 6 w polu. Co i tak dla nas nie wróżyło dobrze bo dwóch odpoczywających zawodników swoje robi. Mimo wszystko staraliśmy się walczyć, ale w ten straszny upał jakoś nie mogliśmy trafić do bramki mimo wielu naszych okazji. Gratulacje dla Unicorna za zajęcie 2 miejsca. Warunki dziś są masakryczne współczuje drużynom które dziś będą rozgrywały baraże od 17;/"

Gniewek(WNIG)

"Upał niemiłosierny. Dwie zmiany zrobiły swoje. Przy wyniku 3:0 WNIG zastanawiał sie czy grać drugą połowę, jednak bramka na 1:3 tuż przed przerwą chyba dała im nadzieje i wyszliśmy się męczyć na połowę drugą . W drugiej połowie, tak jak i w pierwszej, biegało się strasznie ciężko. Czterech zawodników WNIGu biegało bez koszulek (prężąc swoją muskulaturę i mięśnie piwne) chyba mając nadzieje, że spocone ciała łatwiej wślizgną się w naszą obronę, oraz że nie bedzie ich za co złapać. Z racji mniejszej ilości zawodników na boisku (6-6) z przodu zrobiło sie trochę wiecej miejsca do rozegrania piłki, przez co sytuacji bramkowych nie brakowało. Oprócz zmarnowanych kilku świetnych okazji udało nam się strzelić kolejne 3 bramki. Wnig nie widząc już chyba szans na odrobienie strat oraz ze względu na coraz większy skwar lejący się z nieba, na 5 minut przed końcem meczu postanowił go zakończyć. Drugi sezon z rzędu kończymy na drugim miejscu. Gratuluję i dziękuję kolegom z druzyny. Za rok będzie lepiej."