ZZK - BANDEROLA 10:3 (4:2)

bramki dla ZZK: ???
bramki dla Banderoli: 2x W.Masłoń, 1x K.Maciaszek.

okiem Banderoli:
Srogie baty dzisiaj zebraliśmy. Prawdopodobnie nasz najgorszy mecz w sezonie. Weszliśmy w mecz strasznie ociężale i już po pierwszej minucie przegrywaliśmy. A zaraz rywal dorzucił drugą bramkę wychodząc na dwubramkowe prowadzenie, taki wynik utrzymywał się przez jakieś 10 minut, kiedy to zaczęliśmy grać lepiej i doprowadziliśmy do remisu, duża zasługa w tym Wojtka. Następnie niestety przyszedł festiwal błędów po naszej stronie (brak skuteczności strzałów, podań, wybić, złe ustawienie w każdej formacji, nieudane próby dryblingu, wszystko na NIE) co rywal skrzętnie wykorzystał wychodząc znowu na dwu bramkowe prowadzenie. Po przerwie przez pierwsze i jedyne pięć minut kontrolowaliśmy mecz co przełożyło się na bramkę dla nas. Co później się stało to aż szkoda pisać, rywal nas rozjechał i to nie grając nic szczególnego (nie narzucili żadnego pressingu, nie wymieniali serii podań, grali po prostu skoncentrowani i oddawali precyzyjne strzały, to dzisiaj wystarczyło aby pokonać nas bez dużego wysiłku). My niestety graliśmy przez większość meczu na stojąco, oby tak było ostatni raz. Mam nadzieję że w rewanżu postawimy ZZK wyższą poprzeczkę. Oczywiście rywalom gratulujemy zwycięskiego meczu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

PARTYZANT - PROMIL 3:6 (0:3)

bramki dla Partyzanta: Łukasz, Piotrek B., Kuba
bramki dla Promila: Antek x4, Radzio, Gargi

okiem Partyzanta:
Pierwszy mecz z nowym bramkarzem i rozgrywającym ; początek wyrównany ale potem przewaga Promila i trzy bramki. Druga połowa już lepsza w naszym wykonaniu, mamy okazje i strzelamy 3 gole. Promil wbija również i jest 3:6 dla rywala. Mimo kolejnej przegranej nie składamy broni i na pewno w kolejnych meczach powalczymy o punkty

okiem Promila:
Mecz z przewagą Promila. Ilość niewykorzystanych kontr i strzałów niecelnych woła o pomstę do nieba...
Oby celowniki Promilowych snajperów szybko się nastawiły...

Partyzantom dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w następnych meczach.