II Ligowe wyniki

AnarchoKomuna - ZZK 1:13

Bramki: Edik - Miro x4, Łobo x2, Marcin x2, Siwy x2, Vashut x2, Woźnica

Sędzia: zwolniony z obow.

Dzięki za mecz .Widać że ZZK ma zdecydowanie patent na granie i wygrywanie z nami .Dzisiaj borykaliśmy się z problemami kadrowymi ,brak ataku i zmian spowodował że w drugiej połowie brakowało nam sił a porażka mogła być zdecydowanie wyższa gdyby ZZK wykazało się lepszą skutecznością .

Mist (Anarcho)

FCNM - Grom 1:24

Bramki: Łukasz Kańczuła - Nawrocki x8,Góral x5,Przybytek x5, Majgier x4, Pulnik x2

Sędzia:Promil

Pomogliśmy dzisiaj GROMowi podtrzymać zwycięską passę.
Nasze problemy zaczęły się jeszcze przed spotkaniem, kiedy to okazało się, że trzech naszych zawodników się nie zjawi. Nie mieliśmy nawet pełnego składu, więc zaproponowaliśmy grę po 6-ciu (5 + bramkarz). GROM przystał na naszą propozycję, za co im dziękujemy. Od początku nastawiliśmy się na grę obronną i wyprowadzanie kontr, kiedy zdarzy się sposobność. Taktyka ta na początku sprawdzała się jako tako, bo do przerwy przegrywaliśmy - o ile dobrze pamiętam - tylko 6:1. Potem jednak odpadliśmy kondycyjnie i już tylko momentami stawialiśmy rozpaczliwy opór grze GROMu.
Całość meczu była wolna od fauli, obie drużyny grały czysto, sędzia nie miał wiele roboty. Gratulujemy GROMowi kolejnego spektakularnego zwycięstwa i sugerujemy, by po przejściu do pierwszej ligi zmienił nazwę na POgrom:)