Tytani - 3Maja 1:8 (1:4)
??? - Dawid Z x6, Łukasz C, Darek A

Partyzant - Szarańcza 1:2
Wojtek - Szymon M., Janek S

"Partyzant dobrze wszedł w mecz i na początku uzyskał przewagę. Czerwono Czarni kryli bardzo blisko i dzięki temu mieli sporo przechwytów. Kilka razy groźnie zaatakowali ale Zbyszek był na posterunku. Gol na 1-0 padł około 15 min. Partyzanci przeprowadzili akcje lewą stroną boiska, początkowo udało się ich zatrzymać jednak błąd przy wyprowadzaniu piłki sprawił że ta trafiła do Wojtka, który strzelił na długi słupek. Zasłoniety Zbychu był bez szans. Wiadomo co robi Szara gdy przegrywa.. nie inaczej było tym razem. Stracona bramka momentalnie wyrwała Żółto Czarnych z letargu i zaczeły się zmasowane ataki. Efektem był gol Szymona. Po dokładnym dośrodkowaniu ładnie zgasił piłe i strzelił przy słupku. Do przerwy 1-1. Druga połowa toczyła się przy padającym deszczu, sytuacje miały obie ekipy. Decudujący go padł po kontrze Szarańczy, Luki urwał sie na lewej flance i w sytuacji sam na sam został powalony na ziemie przez obrońce. Rzut wolny wykorzystał Janek. Strzelił obok muru, po ziemi 1-2. Do końca mecz był zacięty, obie drużyny miały jeszcze okazje na gola. Zbyszek w bramce zawsze jest naszym silnym punktem i w drugiej połowie wszystko łapał. Partyzant gra teraz inaczej niż w poprzednich edycjach. Dużo więcej po ziemi, ciekawiej bo przez wszystkich zawodników. Dzięki za mecz."