Szara umacnia się na 3 miejscu

Szarańcza - ZZK 3:2
Bramki:
Janek, Andrei, Greg - Łobo, Mike

"Dziękujemy drużynie ZZK za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych meczach - dwie sporne sytuacje w całym meczu ( naszym zdaniem ręka zawodnika ZZK w polu karnym --- oraz zdaniem ZZK faul przy lini bocznej na zawodniku ZZK po którym pada bramka na 4:2 dla Szary - obie sytuacje kontrowersyjne i każdy bronił swoich racji )--- Terry z ZZK cieszy się powszechną sympatią wśród zawodników Szary i z nim po meczu wszystko zostało wyjaśnione - oczywiście jeśli ktoś z zawodników ZZK ma jakieś uwagi niech śmiało pisze ale moim zdaniem w każdym meczu są sporne sytuacje. Jestem za pozostawieniem wyniku 3:2 i zakończeniem tematu. Chciałbym tylko dodać że widziałem dziś w meczu dwia oblicza ZZK - pierwsza połowa przeciętna w wykonaniu Krwinek druga prawie perfekcyjna - dzieki."

Szymon(Szara)

"Graliśmy dobrze, szczególnie w drugiej połowie. Kapitan ustawil sklad ofensywnie z Grucha w napadzie ale z Siwym na skrzydle, co chyba bylo zaskoczeniem. Coz, z lawki rezerwowych wygladalo tak, ze w pierwszej oni nas w drugiej my ich. Mecz na remis, multum niewykrzystanych okazji w drugiej polowiem, wszyscy grzeszyli pod bramka bez wyjatku- docinki ze strony Okaesu nie na miejscu, niesmaczne. W koncowce niepotrzebny drybling dobrze broniacego przez caly mecz bramkarza i stalo sie- mleko sie rozlalo. Najlepszy w druzynie Dubler, byla walka, kosci trzeszczaly i ambicja. Szkoda kontuzji Terry'ego ale wykuruje sie bo jest twardy! Po meczu pozostal duzy niedosyt ale coz zrobic.."