czwartek, 23 października 2014

A Anarcho już ma sześć na swoim koncie!

Anarchokomuna : Chaos 7:5
Bramki: Ilya 2x, Zmicier, Andrij, Daniel, Bartek, Paweł - 3x Bolek, Kuba, i Dżinsik.

"Ze względu na niedzielny turniej "Partyzanta/etno-ligi" oraz obłożenie sobotniego popołudnia na margo AnarchoKomuna skorzystała z prawa gospodarza i ustawiła mecz na dogodny dla siebie termin. Rywale zjawili się przepisową 7-mką a grać musieli przeciw prawie 12-stu rywalom w tym liczni debiutanci. "Gdy mutantów kupa i Herkules dupa" więc zwycięstwo zawdzięczamy chyba ilości rezerwowych i ich siłom,"

Jasiex (Anarcho)

"Mecz się zaczął jak zwykle, od straconej bramki przez Chaos. Później sytuacja się odwróciła i do przerwy prowadziliśmy 4:2. W drugiej połowie przeciwnik wziął się do pracy i po kilku akcjach strzelił bramkę kontaktową. Nastał okres wyrównanej gry, gdzie po błędzie obrony Chaosu, Anarcho wyrównało stan rywalizacji. Po wyrównaniu drużyna przeciwna się cofnęła i skutecznie broniła dostępu do swojej bramki. Chaos atakował a Anarcho skutecznie kontratakowała, czego skutkiem były kolejne bramki. W końcówce meczu przy stanie 6:5 Chaos miał okazję wyrównać, ale bramkarz Anarcho popisał się kilkoma pięknymi interwencjami. Ostateczny wynik został ustanowiony już w doliczonym czasie gry. Dziękujemy za spokojny mecz i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu."