sobota, 11 października 2014

Partyzant i Spartacz zaczynają mocno

Dwaj byli pierwszoligowcy pewnie wygrywają swoje mecze z dość niewygodnymi przeciwnikami, ale po pierwszej kolejce liderem jest Anarchokomuna! Poniżej komplet wyników

Partyzant - InFamous 8:3
Bramki: Artek 6, Łukasz, Borja -  Pimp, Rymar 2.

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, zważywszy że przeciwnik wysoko postawił poprzeczkę. Broniliśmy się całą drużyną i potem wyprowadzaliśmy szybkie kontry, które okazały się skuteczne. Do przerwy było 3:0, w drugiej połowie odskoczyliśmy do 8:3.Pełna relacja z meczu na naszym blogu. Drużynie InFamous dziękujemy za mecz i do zobaczenia!

Artek (Partyzant)

Spartacz - Podlotki 9:3
Bramki: 2x Makaron, 2x Filip, 2x Alvaro, 2x Marek, 1x Kuba - Striker 2, Wilczek 1.

Pierwsza bramka w sezonie 2014/2015 Podgórskiej Ekstraklasy została strzelona przez Podlotki

Anarchokomuna - GKK 12:5
Bramki:  Renis, Moskwa, Andrij, samob, Sasza x2, Ilya x3, Zmicier x3 - ???

"Zaczyny tak samo jak w pierwszym meczu z nimi rok temu. Rywale oddają dwa pierwsze strzały i prowadzą 2:0 a nasi gracze przyglądają się temu z pod bramki przeciwnika. Później efektowna pogoń i kolejne bramki a pod koniec drugiej połowy znów katastrofa na tyłach i eksperymenty w stylu: "to może ja będę środkowym obrońcą?"

Jasiex (Anarcho)

Chaos - OKS 2:9
Bramki: Bolek 2 - F.Łabudzki 4, K.Łabudzki 2, M.Komorowski, Kubinho, M.Winiarski

RKS - Płaszów 3:2
Bramki: Okrzesik, Krupa, Badowski - ???