poniedziałek, 28 maja 2012

Augustyni ogrywają potentatów

FCNM - Augustyn 4:6 (3:4)
mateusz x2, maciek , klax - Przydacz 3x, Musiałek 2x, Andres

"Kompletnie odwrócony mecz w w stosunku do tego z jesieni, tym razem FCNM wystawił tylko 7 zawodników, a nam udało się zebrać bardzo mocny skład, z czterema rezerwowymi, co w historii naszych występów chyba jeszcze nie miało miejsca. Obroną pewnie dowodził Pankowski, a w środku pomocy brylował Musiałek, któremu w końcu udało się dziś zadebiutować. Początek meczu dla nas, po składnych akcjach prowadziliśmy 2:0, choć mogliśmy strzelić więcej bramek. Udawało nam się prowadzić grę i atakować co chwilę bramkę przeciwnika, to świetnym atakiem pozycyjnych, to składnymi kontratakami, na precyzyjnych dośrodkowaniach kończąc, szkoda, że tego wszystkiego nie wykorzystaliśmy. Potem zrobiliśmy za dużo zmian na raz, a cała drużyna stanęła i pozwoliła rozwinąć skrzydła przeciwnikom, co w przypadku takiej ekipy jak FCNM, mogło skończyć się naprawdę źle. I przez moment wydawało się, że pierwsze minuty pójdą na marne, gdyż przegrywaliśmy 2:3. Po stabilizacji składu, stabilizuje się też i nasza gra i strzelamy bramkę wyrównującą, a tuż przed końcem 1 połowy Musiałek wykańcza fantastycznym strzałem nasz składny kontratak i schodzimy na przerwę prowadząc jednym golem. Druga połowa to uważna gra z obu stron, tym razem na szczęście gramy spokojnie i powoli zwiększamy prowadzenie, strzelając jeszcze 2 bramki. Również tworzyliśmy wiele akcji, których nie udawało się wykorzystać, ale nasza obrona grała dzisiaj bardzo czujnie, rozluźniając się na ostanie 3 minuty, kiedy pozwoliliśmy na szybką grę rywalom i trzy niebezpieczne strzały, po których na szczęście tylko jeden znalazł drogę do bramki. Dziś zagraliśmy naprawdę świetny mecz, który mógł się podobać, szczególnie po fatalnym zeszłotygodniowym spotkaniu z Fafikiem. Można tylko narzekać, że takiego składu nie zbieramy co tydzień, bo wtedy moglibyśmy być o wiele wyżej w tabeli."

Al_Kalim(Augustyn)

Augustyn - Partyzant 8:7
Paweł Musiałek 4x, Marcin 3x, Figiel - Artek x5, Koza, Krzysiek Gryko

"Kolejne zwycięstwo naszej ekipy odniesione nad wyżej notowanym rywalem! Wszystko za sprawą dobrej postawy każdego z zawodników i prawdziwej walki do końca. Wielkie gratulacje dla wszystkich graczy i już czekamy na kolejne spotkania, aby podtrzymać zwycięską serię."