poniedziałek, 7 maja 2012

Unicorn wymęczył zwycięstwo z Majowcami

Unicorn - 3goMaja 3:2 (1:1)
Przemek, David Z., Ziemek - Seba, Pawel O.

"Przed meczem wydawało sie, że pójdzie gładko. W rzeczywistości szło jak po gruzie. Optyczną przewagę mieliśmy jak zwykle, niestety po błędzie w obronie przegrywaliśmy 1:0. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:1. W drugiej połowie dość szybko straciliśmy drugą bramkę, przegrywaliśmy 2:1 i znowu goniliśmy wynik. Raziła w oczy niecelność naszych strzałów (3 razy słupek, 2 razy poprzeczka i kilka strzałów centymetry obok bramki). 3Maja grał mądrze. Pięciu obrońców skutecznie utrudniało nam zbliżenie się do bramki, a granie jednym napastnikiem i nastawienie się na kontry po naszej stracie piłki, pozwoliło stworzyć trzecio-majowcom 3-4 grożne sytuacjie. Na szczęscie dalsze ataki z naszej strony przyniosły w końcu zamierzony efekt i udało nam się wygrać 3:2. Nie rozegraliśmy dobrego spotkania ale 3 punkty są."