wtorek, 17 czerwca 2014

Anarchokomuna zawsze waleczna

Spartacz - Anarchokomuna 15:5
Bramki: Kuba x5, Forest x4, Filip x3, Marek x3 - Zmicier x2, Sasza, Moskwa, Ilya.

"Sprtaczony mecz, spartaczony sezon. Najpierw spartaczyli gospodarze(nazwa zobowiązuje) i przyszli w pięciu. AnarchoKomuna miała 8 graczy więc nasz Jasiex stanął na bramce u rywali. Następnie swoją grą spartaczyła AnarchoKomuna i pierwsza połowa nie skończyła się remisem ale wynikiem 8:1. W drugiej połowie nie było lepiej. Anarcho poza kilkoma momentami gra dalej swoje - czyli słabo a jednym z lepszych zawodników AnarchoKomuny jest Jasiex, tylko że gra na bramce Spartacza. Trudno jednak powiedzieć że wybronił mecz rywalom bo ci wynik mają pod kontrolą a jedynie spartaczyli kila okazji na jego powiększenie, z dużo do bardzo dużo. Jeśli ten mecz okaże się naszym ostatnim w lidze to wyszło słabo, bardzo słabo. Mamy jednak nadzieję że dane nam będzie poprawić się w następnym. Dzięki Spartaczowi za grę i za ułatwienie w sporządzeniu notatki z meczu - powodzenia w następnym sezonie. AnarchoKomuna dziękuje również organizatorom i pozostałym drużynom za kolejny, (mimo naszej słabej postawy sportowej) udany sezon Podgórskiej Ekstraklasy !"