środa, 11 czerwca 2014

Tylko Majowcy chcą być mistrzami

3-go Maja - Ziom 8:2
Bramki: Krzysztof W 4, Mariusz O 2, Bartek B, Paweł O - Szyszka, Abdul,

"Rewanż za poprzednią porażkę z Ziomem się udał. Szkoda, że tak dobrze nie zagraliśmy tydzień temu /z Banderolą/..."

Paweł (3-go Maja)

Unicorn - Promil 5:5
Bramki: Ziemek 2, Dawid 2, Przemek - Ulman 3, Bagi, Alex

"Patrząc na przebieg meczu, to wynik bardzo sprawiedliwy."

Bagi (Promil)

Banderola - Augustyn 3:3
Bramki: ??? - Przydacz 3x

"Mecz walki. Stawiamy się w mocnym składzie, choć bez Kamila i Pawła M. Przeciwnicy na początku nieco nas przycisnęli i objęli prowadzenie 1-0. My staraliśmy się grać w sposób urozmaicony i długie piłki ,,na walkę" kierowane w stronę Marcina przeplataliśmy z atakiem pozycyjnym i sporą ilością podań. Po krótkim okresie, kiedy Banderola kontrolowała grę udało nam się przeprowadzić kilka składnych akcji i wyrównać. Niestety, po kontrze przeciwników w końcówce pierwszej połowy to oni objęli prowadzenie 2-1. Po przerwie wróciliśmy jednak do gry kombinacyjnej i po błędzie przeciwników w obronie i ładnej główce Marcina po raz drugi wyrównaliśmy wynik. Tym razem riposta Banderoli była jednak natychmiastowa i ponownie objęli prowadzenie. Odpowiedzieliśmy tym, co dobrze nam w tym meczu wychodziło: wrzutka na głowę i bramką Marcina. Po tym golu miało miejsce kilka nerwowych momentów, których kulminacją była sporna sytuacja z rzutem karnym dla Banderoli. Naszym zdaniem Mikołaj nie faulował w polu karnym, a przynajmniej nie był to ewidentny faul w stuprocentowej sytuacji, a tylko takie karne są dyktowane w Podgórskiej Ekstraklasie. Udało się jednak dokończyć mecz w sportowej atmosferze i choć przeciwnik może mieć niedosyt, to moim zdaniem zakończyliśmy mecz sprawiedliwym podziałem punktów. Trzeba jednak oddać chłopakom z Banderoli, że mają świetny, zgrany zespół i nie bez powodu są w czołówce tegorocznej rywalizacji. Za to co było poza duchem ,,fair play" z naszej strony przepraszamy i życzymy powodzenia w ostatniej kolejce."