Gwiazdy tańczą na śniegu...

Grupa A : Grupa B 3:2 (3:0)
bramki: Artek (PART) 2, Mario (3MAJ) - Dawid (PARK), LEXSIU (FCZ)

Surowa aura nie przestraszyła tylko największych ligowych wyjadaczy. Co bardziej wrażliwe gwiazdeczki zostały w domach, przedkładając ciepłe kapcie nad kawał dobrej zabawy z wypiekami na twarzach.

Grupa A zagrała w silnym składzie, gdyż stawiła się większość wybranych do jedenastki zawodników. Problem był w drugiej drużynie, pojawili się jedynie czterej reprezentanci Grupy B... została więc ona uzupełniona o przybyłych na spotkanie graczy grupy A spoza jedenastki.

Strzelanie rozpoczął sam Król Artur. Kilka minut później podwyższył też wynik na 2:0 dla Grupy A, potwierdzając tym samym swoje panowanie w lidze. Aby wytłumaczyć się, z gradu nagród jaki spadł na napastnika trzeciomajowców, również i Mario jeszcze przed przerwą pokonał bramkarza Grupy B, latającego Tomka z WNiGu. 3:0 do przerwy!

Po przerwie reprezentacja grupy B zaczęła ostro szarpać, a to za sprawą zwłaszcza szybkich zawodników z Parkowej, dyrygenta Lexsia i pędziwiatra Adama z jednorożców, który zagrał w tej drużynie gościnnie.

Ataki nacierały jeden za drugim. W końcu bramkarza grupy A, pokonał jako pierwszy wicekról strzelców Dawid z Parkowej. Kilka minut później kopia tej sytuacji i wynik ustala Lexsiu z Zioma, 3:2. Przy obu tych bramkach asystował Marek z Parkowej.

Mimo ciężkich warunków, wszyscy dobrze się bawiliśmy, a ekipa filmowa Tytanów obiecała, krótki materiał filmowy z tego spotkania.

Już w przyszły weekend rusza III edycja Podgórskiej E-klasy!