poniedziałek, 17 października 2011

Gra się do końca...

Unicorn - Ziom 4:4 (2:1)
Przemek x2, Dawid, Rom - Lex x2, Żółw, Bartez

Ciekawe i wyrównane spotkanie odbyło się w niedziele ok godz. 15:00. Szybkie tempo, skuteczna gra Unicorna, oraz pełna polotu i koronkowych akcji ze strony Ziomów. Optycznie lepiej prezentowały się zawodnicy w czarnych koszulach ale po głupich błędach w obronie aż do 55 minuty przegrywali 3:2 Potem w 4 minuty strzelili dwie bramki. Sporo radości i nieodpowiedzialne rozprężenie. Unicorn w doliczonym czasie gry wykonuje wrzutkę z rogu, w trakcie której trzykrotnie bramkarz Zioma prawie miał piłkę w rękach, a ostatecznie wybił na nogę Przemka, który z uśmiechem na twarzy umieścił ją w siatce. Po tej akcji spotkanie się zakończyło. A wystarczyło kilka minut skupienia i wybijania piłki, zarówno Uni jak i potem Ziomowi :) Obie ekipy po dwóch kolejkach prezentują się solidnie. Grając tak dalej z pewnością Unicorn w niedługim czasie zdobędzie komplet punktów ale dziś musiał zadowolić się szczęśliwym dla siebie remisem.

Ps.Na uwagę zasługuje jeszcze tylko pierwsza bramka Roma po przejściu z Partyzanta - ładna główka odbita od słupka na 3:2