poniedziałek, 17 października 2011

Powrót Majowców z dalekiej podróży

3goMaja - Grom 4:4 (0:3)
Marcin P. x2, Seba, Michał - Nawrot x2, Przybytek, Ł. Repicki

Przed tygodniem najstarsza kadrowo ekipa Podgórskiej Ligi doznała największej porażki w historii swoich oficjalnych występów. Taki kubeł zimnej wody musiał podziałać mobilizująco, zwłaszcza że w drugiej kolejce czekał na nich typowany na czarnego konia rozgrywek Grom. W niedziele na boisku przy VIII LO pojawiło się przeszło tuzin Majowców. Mecz się rozpoczął, minęło 30 minut i 0:3 w plecy. Sytuacja trudna, wręcz bardzo trudna ale jeśli Liverpool potrafił w takiej sytuacji odrobić wynik w finale LM, to czemu nie powtórzyć tego w amatorskiej lidze piłkarskiej. 60 minuta, gwizdek i mamy .... 4:4 Porównując do wyników z poprzedniego sezonu, wydaje się mało ale jednak po 3 połówkach mieli 0 pkt. i bilans 2-13, a 30 minut później już 6-14 i 1 pkt. Patrząc na rezultaty, pomimo ledwie początku rozgrywek, widzę spora szansę, że liga będzie pasjonująca, tak jak końcówka poprzedniego sezonu.