poniedziałek, 10 października 2011

Pojedynek faworytów dla "starego" mistrza

Grom - WNIG 2:3 (1:3)
Nawrot, Wesoły - Kondzio,Przemek,Tomek

"Pierwszy mecz w lidze był dla nas bardzo ciężki. Na bramce zadebiutował nasz nowy nabytek - Jacek i popisał się kilkoma niezłymi interwencjami. Dziś mieliśmy lekkie problemy ze składem. Nie mieliśmy napastników, dlatego w ataku grał nasz boczny obrońca. W pierwszej połowie zawodnicy Gromu rozgrywali bardzo swobodnie piłkę z tyłu i znowu szybko wyszli na prowadzenie. Później mądrze grali piłką a my szarpanymi akcjami jakoś strzelaliśmy im gole. Do przerwy było 1 - 3 dla nas. Po przerwie Oni atakowali a my kontrowaliśmy i tak do ostatniej akacji meczu, kiedy straciliśmy 2 bramkę. Generalnie zawodnicy Gromu grali fair, wiadomo faule zdarzały się z jednej jak i drugiej strony, ale to już jest element tej gry. Dzięki za mecz i powodzenia w kolejnych spotkaniach!"