piątek, 17 maja 2013

WNIG w kolejnym meczu punktuje

Unicorn - WNIG 5:7
Przemek x2, Ziemek x3 - Krysian x2, Adam x2, Mariusz M. x2, Mario

"Mecz rozegrany w dobrej atmosferze, z obu stron było tylko kilka fauli. Spotkanie rozpoczęliśmy z impetem. Już pierwsza akcja przyniosła nam prowadzenie. Przegraliśmy piłkę przez obronę z prawej na lewą stronę, Mario wrzucił z okolic linii bocznej i Krystian strzałem z główki pokonał Przemka. Po niedługim czasie podwyższyliśmy na 2-0 już nawet nie pamiętam jak;). Uni szybko odpowiedziało ładną akcją i było 2-1. Zostaliśmy zepchnięci do defensywy, a ciężar gry wziął na siebie Adam (dziś zdecydowanie najlepszy na boisku). Na 3-1 strzałem z dystansu podwyższył właśnie Adaś. Do przerwy Uni odpowiedziało tylko bramką zdobytą po rzucie rożnym.Drugą połowę zaczęliśmy z jeszcze większym impetem i po około 15 minutach prowadziliśmy 7-2. Ostatecznie zakończyło się 7-5 po kilku prostych stratach i kontrach Unicorna. My po dużej zmienia składu chyba w końcu zaczynamy się ponownie zgrywać i odzyskiwać kondycję:) Dzięki dla Unicorna za fajny mecz. Życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach."