poniedziałek, 1 czerwca 2015

Augustyn pewny utrzymania

AUGUSTYN - 3-GO MAJA 12:4
Bramki: Musialek 4x, Przydacz 3x, Rapkowski 3x, Sosnowski, Ranosz - Maksymilian M2x, Rafał C, Krzysiek W.

"Mecz walki. Sporo spięć, ale udało się na szczęście zakończyć w sportowej atmosferze. Mieliśmy od początku sporą przewagę, spokojnie była szansa na więcej bramek, ale bramkarz przeciwników spisywał się dziś całkiem dobrze, lub mieliśmy pecha obijając słupki. Pierwsza połowa zdecydowanie bardziej wyrównana, drugą wygraliśmy zdecydowanie. Przeciwnik oczywiście też parę razy nas skontrował, ale albo byli nieskuteczni, albo Yasiu bronił ich strzały. Generalnie sporo potu zostawionego dziś na boisku, zarówno w obronie jak i w ataku poskutkowało i jesteśmy pewni utrzymania. Walczymy dalej o lepsze miejsce. Przeciwnikom dziękujemy za mecz i powodzenia w przyszłych kolejkach."

Vasilij19 (Augustyn)

"Skład teoretycznie mieliśmy lepszy niż w ostatnich meczach. Niestety brakowało bramkarza, co odbiło się na wyniku. Do 20 minuty gramy nieźle , wynik 3:2. Później jest już gorzej. Gwiazdy zawiodły. Nasi napastnicy zamiast oddać strzał kiwają się do momentu straty piłki. O wracaniu się nie ma mowy, taki radosny i lajtowy futbol. Kiedy my mamy piłkę, przeciwnicy wracają na swoją połowę, i dobrze się bronią, kiedy oni atakują mają dużo miejsca bo cała ''nasza'' połowa boiska pozostaje niemal wolna. Ogólnie zagraliśmy bezmyślnie, a niektórym zabrakło sił :>, trzy mecze w jednym dniu to jednak przesada."