wtorek, 30 czerwca 2015

Olimp z mistrzostwem!

OLIMP - ZZK 5:3 (1:1)
Bramki: Gamoń x2, Wesoły, Adrian, Nawrot - Mati x2, Łobo, Grucha

"W końcu upragnione mistrzostwo :D CEL wykonany w 100 % awans do pierwszej ligi i mistrzostwo !! Mecz bardzo wyrównany wiedzieliśmy że ZZK nam nie odpuści i tak też się stało, pierwsza połowa na remis walka w środku pola i pare strzałów zdystansu i wynik 1 : 1 do przerwy, druga połowa ZZK wyszło bardzo agresywnie z przodu i ochoczo na bramki parę razy mało brakło nawet raz przed utratą uratował nas ich zawodnik, z czasem zaczelismy my dochodzić do głosu i w końcu rozwiozaliśmy worek z bramkami strzeliliśmy na 2 -1 potem szybko na 3-1 , 4-1 i 5-1 , pod koniec meczu ZZK jeszcze udało się strzelić 2 bramki . Na całe szczęście nie udało im się odebrać nam mistrzostwa i wspaniałej chwili !! Oczywiście szampan był i po dwóch tygodniach smakuje jeszcze lepiej !! Wielkie dzięki za gre przeciwnikom bo naprawdę widać było że chcieli zdobyć 3 pkt !!"