niedziela, 1 grudnia 2013

Płaszów pomógł i wygrał

Chaos - Płaszów 4:6
Bramki: 2 x Hubert, Mati, Benek  -  Atka 4x, Zyłka, Zając.

"Drużyna Chaosu melduje się w 5 osób, po krótkiej naradzie dokładamy przeciwnikom dwóch graczy i zaczynamy mecz. Zaistniała sytuacja powoduje rozprężenie w naszych szeregach i po około 15 minutach przegrywamy 2:0. Na przerwę schodzimy przy wyniku 2:1. Drugą połowę rozpoczynamy z impetem doprowadzając do remisu, idziemy za ciosem i wygrywamy już 2:4. Dalszy przebieg meczu to klasyk w naszym wykonaniu, wpadają dwie bramki dla Chaosu i robi sie nerwówka. Na 5 minut przed końcem faul w polu karnym Chaosu i odzyskujemy prowadzenie którego nie oddajemy już do końca podwyższając wynik. Mecz z kilkoma agresywnymi zagraniami ale do przyjęcia. Dziękujemy przeciwnikom za mecz i życzymy powodzenia."

Atka (Płaszów)

"Nic dodać nic ująć. Jedynie tyle, że Płaszów zagrał ok. 10 ostatnich minut w przewadze jednego przeciwnika, co wykorzystał strzelając dwa gole.
Serdecznie chcieliśmy podziękować drużynie Płaszowa za wyrozumiałość i możliwość rozegrania tego meczu. Największe słowa uznania i podziękowania natomiast należą się Alkowi i Qhr-owi, którzy chcieli zagrać mecz w naszych barwach, przeciwko swoim kolegom z drużyny. SERDECZNE DZIĘKI!!!"