poniedziałek, 2 grudnia 2013

Promil złapał rytm

Promil - Ziom 6:0
Bramki: 2x Mylek, Spas, Ulman, Hardy, Waldi

"Na mecz z Ziomami stawiamy się w 11 osób, Ziomy w 8 przy czym niespodziewanie dla nas pojawia się... Lex. Początek meczu zdecydowanie dla Zioma, który kilka razy uderza z dalszej odległości, obijając poprzeczkę i słupek. Ostrzeżenie to działa na Promila mobilizująco, akcje zaczynają się zazębiać i na 1-0 po podaniu Mylka strzela Spas. Kilka chwil później następuje zamiana ról : asystuje Spas a bramkę strzela Mylek (należy dodać, iż był to dziś bardzo dobry występ Mylka, bo w całym meczu strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty). Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Drugą połowę zaczynają Ziomy, którzy od początku próbują gonić wynik. Po jednej z ich akcji, lewym skrzydłem kontrę wyprowadza Mylek i kończy ją golem. Od tego momentu Promil gra już na wielkim luzie z przodu i z wielką uwagą w defensywie. Potem bramki strzelają kolejno Ulman, Hardy i na koniec Waldi. Ziomy miały swoje sytuacje, ale dobrze spisujący się dziś blok defensywny Promila nie pozwala strzelić nawet honorowej bramki. Mecz toczony w bardzo miłej atmosferze, jak to mecz z Ziomami :) Oczywiście Ziomom życzymy powodzenia w następnych meczach."