II liga gra

VIII kolejka
FC PROMIL – KKS KOKON 6:3 (3:0)
Bramki: Bagi(x2), Piotrek, Żabek, Yaro, ImbaLLantuS - ???

Podziekowania Dla Zbyszka z Szarej i Kozy(mam nadzieje ze dobrze pamiętam ) z Partyzanta za wsparcie zanim przybyła reszta Promila. Podziękowania dla przeciwników za zgodę na grę tych zawodników. Mecz zaczął się idealnie- Żabek wpadł w pole karne, uderzył jednak w słupek, ale do piłki dopadł Bagi i huknął z dystansu w okienko jeszcze przy pomocy słupka i głowy obrońcy. Później błąd w kryciu wykorzystał Piotrek. Strzelanie na 1 minutę przed końcem pierwszej połowy zakończył w tej odsłonie Żabek, golem który chyba tylko on i bramkarz Kokonu wie ja wpadla. Druga polowa zaczęła się chyba najładniejszą akcją bramkową. Bagi ściął na prawą stronę, długi przerzut w pole karne, Samuel zgrywa pilkę głową na środek pola karnego a tam nie pilnowany uderzam z pierwszej piłki wolejem. Potem następuje rozluźnienie i tracimy pierwsza bramkę po strzale, którego nikt nie dalby rady wyciągnąć z tego okienka. Odpowiadamy golem Żabka na 5-1, ale nasza gra zaczyna być zbyt luźna. Tracimy kolejne 2 bramki, jednak aby Kokon nie miał żadnych złudzeń kto w tym sezonie rozdaje karty Bagi na 2 minuty przed końcem podwyższa na 6-3. Gratuluje przeciwnikom i głowa do góry- w przyszłym sezonie jesteście spokojnie w stanie powalczyć w lidze. Acha i przepraszam za przerwanie sparingu. Niestety druga połówka nie była wolna jeszcze przez jakieś 40 minut, wiec nie mieliśmy innego wyjścia.

Yaro (Promil)

X kolejka
PKS TOTTENGOAL – GROM BRONOWICE 3:6 (1:3)
Bramki: Kruk 2 i Robert – Dawid.P 2, Duda 2, Nawrocki 2

Gratulujemy przeciwnikom, którzy wg mnie są zdecydowanie najlepszym zespołem z lidze.
Gwoli ścisłości, należy dodać, że Dawid strzelił jeszcze 7 gola, ale było to już po czasie, kiedy graliśmy sobie „do jeszcze jednej bramki”.

Piotrek (PKS)

X kolejka
Anarchokomuna - KS Kazimerz 6:9
Cygi 2, Klaja 2, Edik, Danko - Szczerba x6, Gabor x2, Piotrek Burzyński

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny przede wszystkim myślały o zabezpieczeniu swoich tyłów, czego efektem były tylko 2 bramki. W drugiej połowie nastąpił festiwal strzelecki z obu stron - AnarchoKomuna prowadziła m.in. 4:2, ale w prosty sposób tą przewagę straciła. Na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry był remis 6:6, ale ostatnie ciosy w tym meczu zadała ekipa Kazimierza i to ona ostatecznie wygrała.