sobota, 19 czerwca 2010

II Liga- FC Promil ucieka Chaosowi.

FC Promil-Anarchokomuna 8:4 (2:0)
Bramki Don Kaleson, ImbaLLantuS, Marcin(x3), Yaro, Mylek(x2) - Edik 2, Sasza, samobój

Mecz na początku ułożył się po naszej myśli- prostopadła piłka zagrana do mnie wpadła już po pierwszym strzale do bramki przy zdziwieniu wszystkich na boisku. Potem marcin podwyższa na 2-0. I tak zostaje do przerwy. Po przerwie przynajmniej po pierwszych 10 minutach przestaje byc różowo- jest 2-2 i Anarcho zaczyna cisnąc. Na szczęście, Marcin i don Kaleson uspokojają sytuacje- robi się 4-2 i zaczyna się festiwal strzelecki z obu stron. Efektem wynik 8-4 i powiększenie przewagi nad chaosem. Na uwagę zasługuje hatrick Marcina, który zastępuje dobrze najlepszego strzelca naszej drużyny, który obecnie jest niedysponowany. Teraz czas na Grom ;]