czwartek, 10 czerwca 2010

II Liga - FC Promil wraca na szczyt, sensacyjna porażka Kazimierza!

Oto najnowsze wyniki rozegranych meczy w II lidze. Podium zostało już ustalone właściwie- Pierwsze 3 miejsca, tak więc awans bezpośredni za 1 oraz gra w barażach, przypadnie Chaosowi, FC Promilowi oraz KS Kazimierz. Największą zagadką zostaje w jakiej kolejności te zespoły zakończą rozgrywki. W najgorszej sytuacji jest KS Kazimierz gdyż w tej chwili traci punkt do lidera oraz został mu do rozegrania już tylko 1 mecz.

FC Na Miasteczku - FC Promil 2:5 (0:4)
bramki: Jacek, Kuba - Żabek, Marcin, Yaro, 2xSamuel

Komentarz kapitana FC Promil po meczu:
Mecz był dość jednostronny, acz pierwsze 15 minut nie wskazywało ze pierwsza połowę wygramy tak wysoko. Ale od czego w naszej drużynie jest Żabek, który wpakował bramkę właściwie przepychając piłkę przez bramkarza i obronców. Później piękny strzał Marcina, moja glówka no i Samuel z najbliższej odległości w akcji 4 kontra bramkarz. W drugiej połowie coś przysnęliśmy, może to kwestia warunków (nie wiem co wolałem bardziej- deszcze czy ten upal...) w każdym razie dajemy sobie wbić 2 bramki w meczu który powinien się skończyć na 0 z tylu... nic walczymy dalej.
Dziękujemy Miasteczku i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

A to opis Jarka z FCNM:
Przed tym meczem FC Na Miasteczku miało szanse nawet jeszcze na grę w barażach, choć szanse już tylko teoretyczne. Promil z kolei walczy o 1 miejsce, także mecz na pewno zapowiadał się ciekawie.
W pierwszej połowie Miasteczko gra eksperymentalnym ustawieniem dwójką w obronie. Ustawieniem jak się okazało na Promil zbyt słabym. Po dość wyrównanym początku dajemy sobie strzelić 4 gole do przerwy nie strzelając żadnego. Promil w pierwszej połowie był zespołem lepszym, grał presingiem z czym Miasteczko nie umiało sobie poradzić.
Druga połowa to już tradycyjna gra trójką w obronie Miasteczka. Mecz robi się bardziej wyrównany. Miasteczko momentami przyciska i udaje się strzelić dwa gole. Promil odpowiada jednym i zasłużenie wygrywa 5:2.
Po tym meczu Miasteczku zostaje już tylko walka o 4 miejsce. Promil po tym zwycięstwie odzyskuje fotel lidera i do końca będzie walczył o bezpośredni awans do pierwszej ligi.
Promilowi gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszym meczu.

Browar - KS Kazimierz 4:2 (0:2)