sobota, 19 listopada 2011

Deluks nadal bez punktów

Augustyn - Deluks 7:5 (2:1)
Kopeć x4, Pigan, Samołyk, Rybak - ???

"Na początku dość uważna gra z obu stron i wzajemne "badanie się", ale już po jakichś 10 minutach udaje nam się strzelić gola za sprawą Kopcia. Próbowaliśmy rozbijać przeciwnika składnymi akcjami, które otwierały dostęp do bramki, niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. W końcu jednak Pigan wykończył jedną z nich i było 2:0. Obraz gry się nie zmienił, my atakowaliśmy, a przeciwnik co jakiś czas oddawał niecelny strzał na naszą bramkę. Przez to wszystko przysnęliśmy i pod koniec, wydawałoby się dla nas spokojnej połowy, tracimy gola.

W drugiej połowie ruszyliśmy bardziej pewnie, również udawało się rozgrywać drużynowe sytuacje i odeszliśmy rywalom na 3 bramki. Zamiast dalej grać swoje i spokojnie tworzyć akcje, zaczęliśmy się niepotrzebnie szarpać i tracić piłkę przy wyprowadzaniu, co skończyło się szaleńczym pościgiem rywala w celu zmiany rezultatu, trzeba powiedzieć, dającym rezultaty. Jeszcze minutę przed końcem meczu, prowadziliśmy tylko 6:5 i zostaliśmy zamknięci na własnej połowie, ograniczaliśmy się tylko do wybijania piłek, nie udawało się stworzyć żadnej kontry, a nasz bramkarz raz po raz musiał bronić strzały. Na szczęście, jedna z piłek wybita przez naszą obronę jest celna i trafia pod nogi jednego z naszych zawodników, po czym Kopeć kończy składną dwójkową akcję i jest po meczu."