FCNM tuzin bramek na plus

FCNM - RKS 13:1 (8:0)
Bramki:
Zwoliński x5, Klaja x3, Doupal x2,Dziedzicki x2, Mateusz - Kuba Pelczynski

"Sam początek meczu był dość spokojny. Wszyscy byli jeszcze dość zziębnięci nie było wielu sytuacji, nic nie zapowiadało późniejszych wydarzeń... Po strzeleniu dwóch pierwszych bramek FCNM mocno się rozkręciło. Gra toczyła się do jednej bramki i do przerwy prowadziliśmy już 8:0. Po przerwie graliśmy już na luzie i z początku kolejne gole nie chciały wpadać. RKS nie wierzył już raczej w pomyślny dla nich wynik, ale grać w piłkę wcale się im nie odechciało. Uratowali honor strzelając jedną bramkę, ale my dołożyliśmy jeszcze kolejne cztery. Ostatecznie skończyło się na 13:1. Mecz był czysty i bez wykłócania się o piłkę. Oby ze wszystkimi w naszej lidze można było tak grać mecze. Na wyróżnienie w naszej drużynie zasłużyła cała ofensywa, ze strzelcem 5 goli Arturem na czele. Gdyby nie tak wysokie zwycięstwo, najprawdopodobniej zapamiętalibyśmy z tego meczu tylko to jak było strasznie zzzimno... Dziękujemy RKS-owi za grę."