Bramki:
Zwoliński x3, Klaja, ? - Bernal x5, Kajman

Pochód ZZK na pierwszą ligę, trwa w najlepsze. Z niemałymi problemami ograli prezentującą ładną piłkę ekipę z miasteczka. Kolejny raz pierwszoplanową postacią został Bernal i tak jak rok temu w drugiej lidze mówiło się o Marcinie "czerwone buty" Adamku, tak teraz nastał czas Messiego z ZZK. Ligowa starszyzna, już teraz czuje spore szanse na Podgórskiego Oskara na posezonowej gali.

O'Shea

"Wiosenna pogoda uśpiła nas albo strach przed pierwszą porażką. Zero komunikacji między sobą, zero czegokolwiek. Po pierwszej połowie 2-1dla FCNM. Przeciwnik grał z polotem, agresywnie. My nie. Co prawda prowadziliśmy po rzucie wolnymi i rykoszecie, ale to rywal konstruował akcje. Tylko Mati darł się, że nas nie ma.

W drugiej połowie ruszyliśmy pressingiem, a przeciwnik, mimo że liczniejszy, jakby osłabł. Kluczem do zwycięstwa okazała się gra nie fair przeciwnika. Gdy tylko Bernal wychodził na sam na sam z bramkarzem, był niemiłosiernie koszony przez chłopaków w niebieskich strojach (szczególnie jeden "kolega" miał problemy z trafieniem w piłkę, przez co doszło do niemiłego spięcia między ekipami - "Chcecie tak grać? Możemy wam też połamać nogi!" - to nasz bramkarz, który pofatygował się pod bramkę FCNM). W sumie trzy bramki podły dla nas po rzutach wolnych z linii pola karnego. Wracając do tematu. Po moim błędzie, zachciało mi się dryblingów, przeciwnik odskoczył na dwie bramki, na szczęście przytomne zagranie Łobo do Kajmana, zaowocowało bramką kontaktową, Strzelił po swojemu, niby źle, ale od słupka się wtoczyło. Potem wolny, potem znów przeciwnik, potem wolny i 4-4. Niestety w między czasie opuszczają nas Łobo, Kuba i Miro. Nasze ciśnienie rośnie, Bernal z główki po długim, po chwili poprawia w długi róg. Osiem minut do końca. Bronimy, ale słabo. Akcja lewą stroną, piętka na wolne, zagranie do środka, dołożenie stopy i kontakt. Murujemy się i tak do końca. Znów wyszarpaliśmy wygraną. TEAM. Ot co."