niedziela, 7 lutego 2010

KS Kazimierz: debiut na remis

AnarchoKomuna - KS Kazimierz 2:2 (2:2)
bramki: Danko 2 - Burzyński, Gabor

Jak na "faworyta" w tym meczu (wg O'Shea) to ekipa Kazimierza zaprezentowała się dosyć słabo. AnarchoKomuna zaczęła mecz z dużym animuszem i już po 10 minutach prowadziła w meczu 2:0 po 2 golach Daniela (w tym ta druga była naprawdę ładna - po dośrodkowaniu z prawej strony Sławka i uderzeniu z woleja piłki w powietrzu Wink Wszystko wydawało się być pod kontrolą, Anarcho dalej atakowała, w końcowych minutach pierwszej połowy po strzale Piotrka piłka wylądowała (po ręce bramkarza) na poprzeczce. Po niezbyt dobrze wykonanym rzucie rożnym rywale z kontry strzelili bramkę świetnie wykorzystując śnieżną nawierzchnię - oddając strzał po koźle. Zaraz potem padła druga bramka, bliźniaczo podobna i w ostatnich 2 minutach pierwszej połowy Kazimierz doprowadził do remisu. W drugiej wkradło się więcej chaosu i mimo paru sytuacji obie ekipy nie zdołały przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Skończyło się więc pierwszym w tym sezonie remisem...