Niedzielna kolejka.

Dzisiaj rozegrano w ramach rozgrywek PE 4 mecze.

SZARA-UNICORN 3:4
Bramki: Cristian x2, Janek - Ziemek x2, Przemek, Adam

"Gratulacje dla Unicornu. My nie możemy wejść w dobry rytm w tej edycji. Nasza gra była dziś ładne dla oka szybka ale znowu nieskuteczna, w pierwszym kwadransie powinniśmy ustawić mecz i prowadzić 4-0 ale zaczelimy od straty gola. 3 z 4 goli Uni były po naszych prezentach, kontrolujemy gre ale przegrywamy, niewykonczyliśmy z 15 sytuacji do czego przyczynił się też bramkarz Unicorna, broniąc kilka setek."

Krzychu (Szara)

Deluks - Czerwone Diabły ???
Bramki: ??? - ???

ZZK - PKS 2:4 (2:3)

Bramki: Kajman(min. 11), Hajto(14) - Marcin A.(7,18,60), Marek(15)

"Gwizdek, trochę walki, naciskamy i kuku. "Czerwone buty" sru na prawą nogę, długi słupek i do widzenia. Kontra jak miód, słodka, lepka i dla trutni. Do boju odrabiamy straty, w końcu wypadek przy pracy, nacisk się zwiększa i Pan Miyagi popełnia błąd. Zbyt słabo podaje do bramkarza, Kajman przejmuje, zwodzi bramkarza, remis.I dalej na wroga. Nie wiem kto inicjował, nie wiem kto podawał, ale wiem, że pięknie wykończył Hajto. Fioletowe buty wyprowadzają nas na prowadzenie (pierwsza bramka dla ZZK, liczymy na więcej)! Restart gry, piłka ląduje w rękach sempa, szybko do Siwego i następuje kuriozum. Próbę podanie do Jaśka wzdłuż bramki, przecina suwmiara "młodszej wersji Vashuta". Istny pitball. 2:2. Potem my znów w akcji. Walka i "kopiuj, wklej": ""Czerwone buty" sru na prawą nogę, długi słupek i do widzenia." A teraz super krótko: końcówka pierwszej połowy i cała druga, to nasze ataki. PKST broni się w pięciu. Bramkarz ma dzień konia. Naszych setek nie zliczę: Miro, Hajto, Kajman, Siwy, Łobo, Tulos i reszta, po kilka razy.Bramka na 4, to 63 minuta. Moje za krótkie wybicie, "Czerwone buty" i sędzie kończy spotkanie.Czas na resume: przegrywamy trzeci mecz na własne życzenie, trzeci mecz to my gramy w piłkę (tylko GTW nas zdominowało), znów nieskuteczność daje nam po mordzie, a PKST poza "Czerwonymi butami", który gra, kopie pikę w kierunku "brand new" suwmiary i strzela bramy. Nam na szczęście tylko jedną. Bo więcej to wstyd."

Terry (ZZK)

Przypis: "Czerwone buty", to Marcin A. lider strzelców 2 ligi.

Nie na darmo nazywaliśmy się kiedyś 8 Spartan. Dzisiejszy mecz to były nasze Termopile. W drugiej połowie głównie broniliśmy się, ale po prostu zabrakło sił. Było nas 7 i nie mieliśmy zmienników, a w ekipie rywali było 5 Zawodników na ławie. Średnio co 7 minut na boisku następowała rotacja i pojawiał się na nim Ktoś nowy i świeży. A u nas… długi weekend, praca, kontuzje, więc nie mogło to wyglądać inaczej.
Poza Marcinem „czerwonymi butami” :) chciałbym jeszcze wyróżnić Bibola (środek obrony) i Goździeja (bramka), który w trzech sytuacjach kapitalnie interweniował (więcej setek nie zapamiętałem).
ZZK życzę powodzenia!!! Wasza pozycja w tabeli naprawdę nie odzwierciedla potencjału! I do zobaczenia w rewanżu. Liczę, że zaprezentujemy się lepiej i przekonacie się dlaczego jesteśmy liderem.
PS Jaśku, jaki Pan Miyagi? Tak brzydko o swoim szwagrze? Przecież po meczu zabrał Cię na rodzinny obiad :)