niedziela, 7 listopada 2010

PKS zwycięzcą w meczu na szczycie II ligi !!

W meczu pomiędzy PKS-em a GTW lepsi okazali się Ci pierwsi pokonując swojego przeciwnika 8:4 . Czekamy z niecierpliwością na relację z jednej jak i drugiej strony.

PKS - GTW 8:4 (2:3)
Bramki : Marcin A.(min.27,52,58,61), Marek(53,60), Tomek(1), Kuba(39) - Jasiu(28,29,55), Patryk Paszko(19)

Ech, ależ końcówka. Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze osiem minut przed końcem było 3:3. Potem szybko strzeliliśmy dwie bramki, GTW odkryło się i zostawiło nam trochę więcej miejsca. A wcale nie musiało być az tak rózowo. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:3 i kontuzjowanym bramkarzem. Dziękujemy Przeciwnikom i Sędziom za to, ze zgodzili się opóźnić trochę rozpoczęcie drugiej połowy. Dzięki temu Goździej, który szykował się do gry w obronie, mógł się trochę rozgrzać, by stanąć w bramce.
Nie chcę wyróżniać kogokolwiek, bo nie mieliśmy dziś słabego ogniwa. Rywalom życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.