niedziela, 21 listopada 2010

WNiG i Promil dołączają do czołówki, Partyzant odbija się od dna

Szarańcza - Partyzant 4:6

Bramki: Cristian, Paweł N, Goliat, Torpeda - Artek x3, Bartek x2, Koza

Mecz walki. Obie drużyny miały swoje szanse, ale Partyzant zachował zimną krew i wepchnął do siaty Szarej o dwie bramki więcej. Tym samym Czerwono-Czarni odbili się od dna, a Szara wciąż szuka formy z poprzednich sezonów.

WNiG - Spartacz 7:3

Bramki: Gniewek 3, Jaco 2, Krystian, Przemek - WNiG, Michał 2, Makaron - Spartacz

Mecz z naszej strony mial dwie odslony jakosciowe. Pierwsza polowa to gra bez skladu i ladu przez co co chwile musielismy gonic wynik. Druga to bardzo dobra i przemyslana gra co zaowocowalo strzeleniem 5 bramek nie tracac przy tym zadnej. Z naszej strony MVP meczu to oczywiscie Gnievek a jego bramka ala Obraniak w meczu reprezentacji to juz w ogole stadiony swiata. Spartacz mial swoje okazje do zmiany niekorzystnego wyniku ale zawiodla skutecznosc. Sedziowanie w drugiej polowie super, o pierwszej lepiej nie wspominac...
Dzieki za dobry mecz i powodzenia w kolejnych meczach.
Mamy nadzieje ze tym po tym meczu WNiG wreszcie wejdzie na wlasciwe dla siebie obroty.

Tomek (WNiG)

FC Ziom - FC Promil 2:6
Bramki: Żółw, Tymek -Ziom; 3xPatryk, Mylek, 2x Krzysiek - Promil

"pierwsza połowa... hmmm... jak już zostało ustalone, pierwsze połowy w wykonaniu Promila nie należą do najmocniejszych, co zostało udowodnione również dzisiaj. Przeciwnik zdecydowanie dawał Wam w kość, co odbiło się również na wyniku. Ziomy dość szybko objęli prowadzenie, jak najbardziej zasłużenie. Drugi gol przeciwników tylko potwierdził, że pierwsza połowa meczu należała do nich... Promil zaczął działać dopiero, gdy na boisko wszedł chory i nie w pełni dysponowany Mylek – Ninja, wtedy zaczęła się prawdziwa Promilowa gra, dająca takie efekty jak faul Mylka na Samuelu... a właściwie zrównanie Samuela z trawą... Do przerwy przegrywamy 0:2, a po przerwie... na boisko powrócił zupełnie inny Promil! Atak – akcja – strzał – atak – akcja – strzał... Pokazaliście, że potraficie grać w piłkę, że potraficie podejść do bramki przeciwnika i strzelać, nawet jeśli nie zawsze celnie. Pierwszego gola dla Promila zdobywa Patryk, niedługo potem wyrównuje on wynik, ale mecz remisem skończyć się nie może. Kolejne akcje i kolejna bramka – tym razem Krzyśka. Ninja – Mylek w przypływie adrenaliny walczy o piłkę i wkrótce zdobywa czwartego gola dla Promila. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki coraz bardziej pchacie się do bramki przeciwnika. Kolejne akcje i kolejny celny strzał Krzyśka, Ziomy robią co mogą aby wedrzeć się w przestrzeń naszego pola karnego, ale ani Turu, ani obrona nie pozwalają im zdobyć gola. Lekkie zawirowania na boisku i na kilka minut przed końcowym gwizdkiem Patryk zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu. FC PROMIL kończy kolejkę z 3 punktami za zwycięstwo. Moim zdaniem zagraliście bardzo ładny mecz, może nie wszystko było tak, jak być powinno i nie wszyscy popisali się tak, jak powinni, ale było na co popatrzeć i myślę, że jesteście z siebie zadowoleni. My – Kibice w każdym razie jesteśmy i gratulujemy. Podziękowania dla sędziego – był to najlepiej sędziowany mecz jaki do tej pory zagraliśmy. Podziękowania dla przeciwników – miło zagrać bez nadmiernej ilości przekleństw, kłótni, dyskusji i fauli"