niedziela, 4 grudnia 2011

Gładkie zwycięstwo FCNM

Augustyn - FCNM 4:7 (1:1)
Przydacz 3x, Czernek - adrian 2x , mateusz 2x , artur zwolinski , jacek , maciek

"Szkoda porażki, choć trzeba przyznać, że drużyna FC Na Miasteczku była lepsza z gry, a posiadanie z ich strony wartościowych zmienników spowodowało, że praktycznie cały mecz grali równo i spokojnie.

My jednak też próbowaliśmy grać swoje, niepotrzebnie straciliśmy dwa szybkie gole na początku pierwszej i drugiej połowy. Udawało nam się odrobić dwa razy wynik, grając uważnie w obronie i próbując zagrywać piłkę do dobrze radzącego sobie dziś z obrońcami Przydacza, który dość często stwarzał dla siebie puste pole do strzału, niestety, na jego drodze stawał bardzo dobrze broniący bramkarz FCNM. Czasem zabrakło szczęścia, był słupek, była poprzeczka, czasem też niewiele brakowało po strzałach Przydacza głową.

W drugiej połowie FCNM prowadziło już 5:2, ale udało nam się jeszcze zebrać trochę siły na koniec i zaatakowaliśmy. Przydacz zdobył dwie piękne bramki główką po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i wydawało się, że już niewiele brakuje nam do zremisowania. Niestety, poszły kontry i szybko zrobiła się trzycyfrowa przewaga.

Na uwagę, z naszej strony, zasługuje jeszcze piękny gol Tomka Czernka na 1:1 po świetnym kontrataku całego zespołu oraz siódme poty zostawione przez naszych zawodników dziś na boisku. "