niedziela, 4 grudnia 2011

RKS wyrównuje w końcówce

RKS - Augustyn 3:3 (0:2)
Paweł - Przydacz x2, Cespedes

"Zaczęliśmy bardzo dobrze, spokojnie wyprowadzając piłkę ze swojej połowy i konsekwentnie tworzyliśmy świetne okazje na strzelenie bramki. Udało się nam wykorzystać zaledwie dwie i okazało się, że było to przełomowe dla całego spotkania, choć na przerwę schodziliśmy zadowoleni z przebiegu pierwszej połowy.

W drugiej części RKS bardziej się poukładał taktycznie i to tym razem oni rozpoczynali ataki, a my ograniczaliśmy się jedynie do kontrataków, trzeba dodać, że bardzo dobrych, bo otwierających dostęp do bramki, ale nie udawało się postawić tej przysłowiowej "kropki nad i". Rywal strzelił pierwszy bramkę, dość przypadkowo pokonując pewnie broniącego dziś Orzechowskiego. Dużo szczęścia miał również Przydacz przy strzelonej przez siebie bramce na 3:1 i wydawało się, że jesteśmy na prostej. Niestety, dwie bardzo dobre okazje rywala pozwoliły im na wyrównanie. W końcówce nie było raczej klarownych sytuacji na zmianę rezultatu, głównie przez to, że udawało nam się rozbijać ataki rywala, ale sami ograniczaliśmy się tylko do wybijania piłki na nasze skrzydła lub napastnika, nie próbując przycisnąć rywala.

Generalnie, bardzo dobry mecz, pełen walki i gry do końca. I jak napisałem wyżej, wydaje się, że niewykorzystanie kilku klarownych sytuacji z naszej strony, załatwiło nam remis zamiast 3 punktów. Dzięki za grę i powodzenia w dalszych meczach."