piątek, 27 kwietnia 2012

Szara konsekwentnie zbiera punkty

Szarańcza - 3goMaja 6:3 (3:1)
Toni x 2, Janek x 3 , Szymon - Seba, Michał T, Łukasz C

"Po pechowej porażce z Unicornem przez 3 tygodnie nie dotykaliśmy piłki. Zwykle nam to nie pomaga i podobnie było teraz. Dobrze zaczeliśmy, po kwadransie było 2-0 ale nie graliśmy tak swobodnie jak w marcu. Potem kolejno 2-1, 3-1. W drugiej połowie 15 minut naszych ataków, słupki poprzeczki brak skuteczności a 3 Maja strzela z daleka i robi się 3-3. Stylu jednak nie zmieniliśmy i po paru minutach kolejny strzał na brame a piłka zatrzymuje się na ręce 3Majowca. Miejsce 5 metr od bramki, karny musiał być. Janek i 4-3. Majowcy rzucają siły do przodu ale my kąsamy i kończy się 6-3. Rywal indywidulanie ma potencjał ale zespołowo źle się prezentował, chyba dlatego gubią punkty. Muszą stworzyc kolektyw."