piątek, 13 kwietnia 2012

WNIG długo męczył się z Promilem

WNIG - Promil 7:5 (1:1)
Krystaian x2,Przemek Dudzic x2, Mario, Stefan,sam - Bagi x2, Spas x2, Marski

"Wyrównany, zacięty, ale czysty mecz. Przez 60 minut były może ze 3 faule, za to mnóstwo okazji z obydwóch stron. WNiG wygrał głównie dzięki lepszemu zgraniu i doświadczeniu na boiskach PE oraz wykorzystywaniu stwarzanych sytuacji. My wciąż docieramy zespół i wygląda na to, że ekipę mamy bardzo przyszłościową. Tylko czy starczy czasu w tym sezonie? Dziękujemy bardzo za mecz!"

Bagi(Promil)

"Już przed przystąpieniem do meczu wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Promil jest bowiem jedyną drużyną,z którą w dotychczasowych meczach straciliśmy ligowe punkty. Pierwszą bramkę strzelili nasi przeciwnicy, jednak po niedługim czasie na 1-1 wyrównał nasz nowy zawodnik Przemek Dudzic. Później troche szarpanych akcji z jednej i z drugiej strony i pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 1:1. Na poczatku drugiej połowy wyszliśmy na prowadzenie strzelając drugą bramkę. Zawodnicy Promila szybko nam odpowiedzieli strzelając bramkę na 2-2. Kolejną bramkę dla nas uderzeniem z dystansu strzelil Mario i było 3:2, po czym Promil strzelił bramkę samobójczą dzięki czemu nasza przewaga wzrosła do 4:2. Bramka na 4-3 zapowiadała ciężką walkę do ostatniej minuty. Na szczęście Krystian okazał się niezawodny dokładając do wyniku meczu dwie bramki. Jedna z jego bramek okazał się piłkarską perełką. Akcję rozpoczął bramkarz dalekim wyrzutem piłki. Krystian, mając obrońcę na plecach, przyjął piłkę, obrócił się i potężnym strzałem z dystansu zdjął pajęczynę z bramki. W końcówce meczu Promil strzelił jeszcze dwie bramki, a w ostatniej sekundzie wynik ustalił Przemek Dudzic i mecz zakończył się wynikiem 7-5."