niedziela, 16 czerwca 2013

Baraże się oddalają

ZZK - RKS 4:8 (1:4)
Miro, Maurice, Lobo, Dubler - Lepiarz x5, Mundek x2, Pytel

"RKS bardzo zmobilizowany na mecz, silny sklad, u nas przed meczem jakies zarty, zarciki, poklepywanie po plecach, krzyknalem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem : " koncentracja", niestety gdy statkuje umiejetnosci i sil (trzy osoby po calonocnej balandze i na kacu) to i koncentracja nie pomaga.

Upadek Ikara

Zaczelo sie tak: srodkowy pomocnik rywali zbiega do srodka i mocnym strzalem z daleka pokonuje Sempa- moze i Semp sie obrazi ale nie byla to raczej pilka z gatunku nie do obrony, moze nasz Iker byl zasloniety, moze.. Rks bawi sie w tiki take, duzo biegaja, ten jeden maly na skrzydle.. (Miro- potwierdz!) rozciagaja nas, wygrywaja pojedynki, jada srodkiem jak z bura suka. Po klepce jest 0-2 i nie wiemy co sie dzieje, mamy problem zeby oddac strzal na bramke. Pierwsza skladna akcja gdzies pod 10 minutach - szybka wymiana na skrzydle i Miro wbija prostopadla pilke do siatki. Jedziemy! Na krotko- kuriozalna sytuacja - szykujacy sie do wybicia pilki obronca, rekawice bramkarza (moze slonce oslepilo?), pilka przelatujaca nad glowami, dobitka do pustaka. Dobili nas jeszcze czwartym do przerwy, moglismy strzelic i kilka goli - kotlowalo sie pod bramka rywali nie raz i nie dwa, jakis slupek byl ale nie chcialo wejsc..

Lobopendencja

W drugiej polowie dostajemy od razu po dupie- trzy gole w pietnascie minut i blisko pogromu. Tym razem Semp wyciaga kilka pilek, bohatersko fruwa zdejmujac pilki z pajeczyn az w koncu naciagniety miesien nie pozwala kontynuowac gry- wchodzi Wozi. Ratujemy honor w koncowce kiedy wnyik byl juz rozstrzygniety- szkoda ze nie dotarl Messi (nawet na polowe), niestety nasza druzyna jest zalezna od dobrej (zdrowej) formy Loba- gdyby byl w pelni sil mysle, ze wynik bylby "na styku", gdyby wzmocnil nas Marcin/ (Mike/ Grucha?) pewnie bysmy wygrali, gdyby ..

Racje ma Dubler mowiac o braku nalezytego cwaniactwa, jestesmy chyba najmniej faulujaca druzyna w tej lidze- (dlatego wlasnei przydaje sie nam taki Dubler! ) z FCNM byly trzy punkty za friko, w niedziele my oddalismy trzy i jest na zero

w weekend wazny mecz z Hojszreke- rezerwowac czas - ten mecz musimy wygrac!"