poniedziałek, 3 czerwca 2013

Piękny mecz i zwycięstwo lidera

Promil - Ziom 6:3 (3:2)
Ulman x2, Tazba x2, Spas, O'Shea - Szymek, Lex, Bartek G.

"Podobnie jak z jesieni, mecz toczony w fajnej atmosferze, jak był faul, to gra była przerywana bez większych dyskusji. Co do przebiegu meczu: od początku Promil sunie atak za atakiem na bramkę Zioma, gdzie po 15min robi się dla nas przewaga 2-0. Ziom odpowiada szybko 2 bramkami po fatalnych błędach naszej defensywy i robi się 2-2. Na przerwę schodzimy przy prowadzeniu 3-2. W drugiej połowie gra toczy się podobnie jak w pierwszej, wychodzimy na prowadzenie 5-2, po czym dostajemy bramkę z wolnego na 5-3. Ziom napiera, dążąc do remisu, ale w końcówce strzelamy bramkę na 6-3 co ustala wynik meczu. Po meczu (z uwagi na fakt że z każdej drużyny przyszło wielu zawodników) w ramach walki z nudą rozgrywamy mecz na całe boisko ( po 11) Naszym dzisiejszym rywalom, życzę wygranych w następnych meczach"