poniedziałek, 3 czerwca 2013

Partyzant ogrywa niekompletny PKS

PKS - Partyzant 4:13 (3:4)
Baksik, Wojtek, zawodnicy dobrani x2 - Artek x7, Daniel x3, Alek x2, Kuba

"O mały włos ten mecz by się nie odbył bo rywal nie miał pełnego składu i chciał oddać spotkanie walkowerem. Jednak po doborze 2 dodatkowych zawodników z innej drużyny zgodzili się na mecz no i piłka poszła w ruch.

Zaczęli partyzanci od mocnego uderzenia - 4 bramki w 10 minut i wydawalo się że poleci z górki. Ale nic bardziej błędnego, po lekkim rozluźnieniu PKS wbija 3 bramki dla siebie i robi się nerwowo. Na przerwę schodzimy w nie najlepszych nastrojach. Po krótkiej reprymendzie w przerwie meczu, ruszamy znów do boju i zaraz wpadają kolejne bramki. Przy stanie 6:3 dla nas, praktycznie kontrolujemy mecz już do końca. Ostatecznie wygrywamy 13:4, zgarniając cenne 3 punkty (jednocześnie awansujemy na 3 miejsce w tabeli!)

Podsumowanie: Cała drużyna zagrała dobrze choć było kilka błędów co przy mocniejszym rywalu mogło zaboleć. Na szczęście osłabiony kadrowo PKS nie postawił poprzeczki wysoko stąd udało się wygrać wysoko. Na uwagę zasługuje jeszcze świetna akcja dwójkowa Krzyśka i Daniela ; pierwszy pięknym lobem przerzucił piłkę nad całą linią defensywną rywala - a wbiegający Daniel uderzył z pierwszej piłki pod poprzeczkę. Cudowna bramka i na pewno możemy uznać obu graczy za wyróżniających się w tym spotkaniu."