niedziela, 16 czerwca 2013

Szara na zero z tyłu

Szarańcza - OKS 4:0
Janek, Siwy , Paweł, Szymon

"Mecz zaplanowany na 9 - rozpoczęty ok 9:20. Drużyna Oks bez zmienników my z 2. Pogoda wyśmienita do rozegrania spotkania. Pierwsza połowa bardzo wyrównana akcje z obu stron i wciąż wynik 0:0. Dopiero ostatnia akcja z pierwszej połowy przynosi zmianę rezultatu - Siwy w walce o piłkę wślizgiem podaje do mnie i strzałem w prawy róg bramki sam na sam ustalam wynik - schodzimy na przerwę przy stanie 1:0. Druga połowa to ataki OKS skutecznie zatrzymywane na ok 10-12 metrze od bramki. Wykazujemy się lepszą skutecznością od Oks - Siwy pakuje na 2:0, Janek z rzutu wolnego na 3:0 i z kontry Paweł na 4:0. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu - Oks to naprawdę poukładana drużyna z dużym potencjałem i niestandardowym układem na boisku - grają podobnie jak Tytani z wysuniętym napastnikiem. Atmosfera na boisku - bajka - podobna do tej z meczu z RKS - praktycznie zero kontrowersji i sytuacji spornych. Dziękuję bardzo w imieniu Szarej za mecz i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji"

Szymon(Szara)

"Potwierdzam, że atmosfera w tym meczu była idealna. Szkoda, że nie było nas więcej, bo moglibyśmy powalczyć o korzystniejszy wynik. Ale powoli do składu zaczną wracać kontuzjowani [dzisiaj był pierwszy mecz od roku naszego 2 bramkarza/podstawowego obroncy] i pokazemy ze cos umiemy dziekujemy za pozytywna ocene, taktyka dopiero w trakcie wdrażania"