Płaszów sprawia niespodziankę

Ziom - Płaszów 2:3
Bramki:
Radek x2 - Maciej Filip, Szymon Zając, Maciej Kobyłecki.

"Osobiście uważam (zresztą chyba nie tylko ja) iż był to NAJLEPSZY występ chłopaków z Płaszowa do tej pory. Uzyskaliśmy szybkie prowadzenie po strzale Maćka, nieco później Ziomy wyrównały, do przerwy 1-1. Druga połowa była czystą grą w piłkę co na pewno cieszyło oko. Bramka na 1-2 padła po wyrzucie z autu piłki przez Marka wprost na głowę Zająca który pakuje piłkę do bramki. Następna padła po świetnej akcji Bojana, który podał do Kobyły i nie pozostało mu już nic innego jak wpakować futbolówkę między słupki. Końcówka dość nerwowa. Żyłka faulował jednego z Ziomów w polu karnym co było dość ryzykowne przy obecnym stanie. Rzut karny został wykorzystany, 2 minuty do końca meczu. Płaszów bronił wyniku jak mógł, w ostatnich sekundach serca nam podeszły do gardeł po uderzeniach Ziomów które trafiały to w słupek, to w obrońców, aż w końcu Maro wybił piłkę poza linię co zakończyło mecz."