niedziela, 29 września 2013

Szara wygrywa ważny mecz

ZZK - Szarańcza 1:3
Dubler - Paweł x 2 , Krystian

"Jesteśmy z ZZK prawie od początku PE, dlatego mecz z nimi to już dla nas klasyk :) Nie zdążyłem na pierwszą połowę, która zakończyła się 1-2. W drugiej na 1-3 gola zdobył Cristian, zaatakował prawym skrzydłem i pokonał bramkarza strzałem z ostrego kąta. Do końca straraliśmy się grać bezpiecznie i bez zbędnego ryzyka a ZZK atakowało coraz śmielej. Mieli dobry okres gry, momentami szturmowali naszą defensywę i to że nie straciliśmy bramek zawdzięczamy tylko Goliatowi. Zastępował na bramce nieobecnego Zbyszka i w drugiej połowie miał rewelacyjne interwencje, z nawiązką zrehabilitował się za błąd przy utraconej bramce. Kilka razy przez obronę dryblingiem przedarł się Messi ale ratował nas właśnie Mateusz. Było kilka spięć przy faulach z obu stron ale bez sędziego to normalne. Życzę powodzenia w następnych meczach."