Promil demoluje Spartacz

Promil - Spartacz 9:1
Bramki:
5x Tazba, Waldi, Wesoły, Mylek, Bagi - Kuba

"Do meczu podchodzimy na dużym luzie, dając pograć więcej czasu naszym rezerwowym. Przez kilka pierwszych minut ataki z obydwóch stron. Nagle po zamieszaniu pod bramką Spartacza największym sprytem wykazał się Waldi i Wyprowadza Promil na prowadzenie 1-0. Promil zaczyna kontrolować grę i przed przerwą trafiają jeszcze Wesoły, Tazba i Mylek. Na przerwę schodzimy z wynikiem 4-0. W drugiej połowie strzelanie zaczyna Spartacz, który zdobywa piękną bramkę trafiając w samo okienko. Na prawdę bramka wyjątkowej urody, strzelcowi fantastycznie siadła piłka :) i zrobiło się 4-1. Potem to już generalnie festiwal Tazby, który dorzuca jeszcze 4 bramki. W międzyczasie bramkę z główki dorzuca Bagi. Widać że Spartaczowi nogi pętała dziś trochę waga spotkania, przez co nie pokazali dziś chyba pełni swoich możliwości. Jednak wydaje mi się, że drużyna ta po delikatnych poprawkach, może w przyszłym sezonie kilkukrotnie "ukąsić" inne drużyny (co z resztą pokazali z Promilem na jesień). Mecz bez większych spin. Była ręka była przerwana gra, był faul, była przerwana gra. Nie było żadnych złośliwości, chamstwa czy brutalności :D Spartaczowi dziękujemy za grę, życzymy powodzenia w następnych meczach i równie urodziwych bramek co dzisiaj (byle nie przeciwko Promilowi)"