piątek, 25 października 2013

Partyzant zwycięski

Augustyn : Partyzant  5:7 (2:4)
Bramki: Ziobro 2x, Przydacz, Musiałek, Figiel - Artek - 3, Krzysiek B. - 3, Krzysiek (bramkarz) 1 (karny)

"Po zwycięstwie w pierwszym meczu stawiamy się w znacznie wzmocnionym składzie, z nowym bramkarzem i 3 osobami do zmiany. W stosunku do składu z pierwszej kolejki brakuje Tomka i będzie to miało dla nas brzemienne skutki w postaci dominacji przeciwnika w środku pola. Apetyty są mocno wyostrzone po pierwszym meczu więc staramy się od razu zaatakować Partyzanta. Niestety, w miarę szybko tracimy dwie bramki po swoich błędach. Przeciwnik stara się kontrolować mecz, dłużej rozgrywać piłkę, ale po krótkim okresie ich znacznej przewagi wyrównujemy wynik spotkania po dwóch ładnych akcjach. Kiedy wydaje nam się, że powoli zyskujemy przewagę przeciwnik znowu nas przyciska i tracimy dwie bramki. Do przerwy wynik 4-2 dla Partyzanta. Bramki dla przeciwników padają głównie po uderzeniach z dystansu więc postanawiamy wzmocnić środek pola i mocniej przykryć Artka, który w pierwszej połowie przysporzył nam najwięcej kłopotów. Niestety, nie udaje się. Znakomite spotkanie (szczególnie w drugiej połowie) rozgrywa stoper Partyzanta, który co raz nęka nas swoimi wejściami pod naszą bramkę i strzałami z dystansu. Tracimy kolejne dwie bramki. Przy stanie 6 - 2 mocno przyciskamy przeciwnika, akcje ofensywne nabierają płynności i dokumentujemy przewagę w tej części meczu 3 bramkami, przy czym kilku dobrych okazji nie wykorzystujemy. Na uwagę zasługuje szczególnie dobra postawa Jaśka i duża waleczność w naszych szeregach - zaczynając od formacji ataku, kończąc na naszym stoperze. Po dobrym fragmencie tracimy niestety bramkę w końcówce meczu i wynik 7-5 daje zasłużone zwycięstwo Partyzantowi."

vasilij19 (Augustyn)

"Dobry mecz w naszym wykonaniu ; po kilku pierwszych minutach prowadziliśmy 2:0, potem chwila nieuwagi i jest 2:2. do przerwy strzelamy dwie bramki a po przerwie kolejne i jest 6:2. Potem rywal przycisnął i dogonił nas do 6:5. W ostatniej akcji meczu strzelamy gola i jest po sprawie. Augustynom dziekujemy za mecz ; pełna relacja plus zdjęcia są na naszym blogu. pzdr!"