poniedziałek, 28 października 2013

Pożegnalny mecz Lex-a

Ziom - Klimaciarze 4:4
Lex, Radzio x2, Abdul - El Pajaro x4

"Mecz niesamowicie ciekawy. Podeszliśmy do niego chyba lekko lekceważąc rywala. Nie dość, że przed meczem z nami była to drużyna bez punktów to w dodatku nie mieli zmienników. Nam przede wszystkim zależało na szybkim strzeleniu bramki co skończyło się... stratą gola. Chwilę później udało nam się wyrównać po dobrej wrzutce Filipa i strzale głową Lexa. W drugiej połowie ruszyliśmy do ataku co kończyło się skutecznymi kontrami rywali. Na 15 minut przed końcem meczu było 4:1 dla Klimaciarzy. W dodatku stwarzali sobie kolejne sytuacje, jednak na nasze szczęście brakowało im skuteczności przy wykończeniu. My biliśmy głową w mur. Świetnie ustawieni w obronie Klimaciarze blokowali wszystkie nasze strzały. Na szczęście bramka Radka na 4:2 dała nam nadzieje na wywiezienie pozytywnego wyniku. Później Abdul strzela na 4:3 i zaczyna się robić gorąco. Ostry pressing z naszej strony prowokował wiele błędów u rywali. Po regulaminowym czasie gry Lex świetnie zagrał do Radka, który z ostrego kąta, świetnym strzałem pokonał bramkarza Klimaciarzy i dał nam 1 pkt. Przede wszystkim wiele podziękowań należy się Lexowi, który tym meczem zakończył (przynajmniej na jakiś czas) przygodę z Ligą Podgórską. W imieniu całej drużyny Zioma oraz wszystkich rywali z Ligi chciałbym mu serdecznie podziękować za trud włożony w budowanie zespołu, zaangażowanie w każdym meczu oraz stworzenie świetnej ekipy niesamowitych ludzi. Traci cała Liga bo każdy kto choć raz zagrał z Lexem wie, że gra przeciwko takim osobom to czysta przyjemność. Nieważne jak wysoka jest stawka - Lex jest osobą, która zawsze wprowadza spokój do meczu i wiele humoru. Liczę, że Lex nie żegna się z Ligą na zawsze, a tylko na na jakiś czas "