piątek, 25 października 2013

ZZK zaczyna od wygranej

ZZK : Anarchokomuna  5:3
Bramki: Bernal 3x, Miro, Kajman - Zmicier x2 ,Renis

"(...) Ale po kolei. Pierwszą połową wygrywamy 4-1.Gdzieś tam w przód, chyba na prawą. Haute couture robi dobrze i mamy lepiej. Gramy bardzo dobrze. Założenie taktyczne miały wyeliminować dwóch graczy: Slavę i Zmicera. Co sprawdziło się na 100%. Z przodu ruch i ... nie pamiętam co i jak. Miro strzelił i Bernal dwa razy. Raz strzelił szczupakiem, najniższy na boisku, wrocławska szkoła. (...)

Druga połowa słaba. Bernal przełamał ręce goalkeepera na 5, a AK gra jak z nut kontrą. Strzelili dwie bramki i ostatnie 10 minut było, bez sensu, nerwowe.
Ogólnie: Pierwsza połowa dla nas. Mogło być z siedem. W drugiej AK mogło strzelić z trzy więcej, a Bernal z siedem. I jeszcze patałach Mati miał patelnię. (...)"