poniedziałek, 18 listopada 2013

Nerwówka w końcówce i matematyka.

Klimaciarze - Augustyn 8:9 (1:5)
Bramki: Marek x4, Pajaro x2, Kuba x2 - Przydacz 6x, Musiałek 2x, Ranosz.

"Dzisiejszy mecz rozpoczynamy w mocnym składzie i już na samym początku przyciskamy przeciwnika szybko zamieniając przewagę na 3 strzelone bramki. Po kilkuminutowym okresie naszej dobrej gry przeciwnik zdobywa pierwszą bramkę. Jednak tego dnia akcje ofensywne wychodzą nam wyjątkowo - udaje się wbić jeszcze 2 gole i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 5-1. Świetnie w pierwszej połowie gra Marcin - dominuje w ataku i pomaga w defensywie. Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza - naszą przewagą. Jednak przeciwnik powoli zaczyna grać coraz lepiej, tworząc kolejne sytuacje, ale nie wykorzystując ich. Wkrótce jednak rozwiązuje się worek z bramkami po obu stronach. Niestety przeciwnik strzela z większą częstotliwością, parę bramek wpada po rykoszecie i zaczyna się robić nerwowo. Tracimy przewagę, która w pewnym momencie wynosiła nawet bodajże 6 bramek. Klimaciarze świetnie zagrali końcówkę drugiej połowy i kto wie, czy przy dodatkowych 10 minutach nie udałoby im się uzyskać korzystnego rezultatu.
Pomimo dużej przewagi chyba dopadło nas zmęczenie, bo w pewnym momencie z naszej totalnej dominacji mecz zamienił się w napór Klimaciarzy. Na pochwałę zasługuje nasz bramkarz, bardzo pewny punkt drużyny w dzisiejszym meczu.
Dziękujemy przeciwnikowi za walkę w duchu fair play i życzymy powodzenia w kolejnych meczach."