poniedziałek, 18 listopada 2013

Olimp ostatecznie ogrywa Podlotki

Olimp - Podlotki 9:7 (4:2)
Bramki: 6x Nawrot,1x Wesoły,1x Marczena,1x Przybyt - Koksu x1, Zybi x2, Tommy x2, samobójcza x2

"Pierwsza połowa pod nasze dyktando prowadzimy pewnie 4 - 0 i tracimy pod koniec 2 bramki ,w drugiej połowie oddajemy inicjatywe Podlotkom którzy weszli w drugą połowe naprawde dobrze, mieliśmy problemy z wyjściem za połowe co skutkowało głupimy błędami i bramkami i wynik zrobił się 4 - 5 dla Podlotek,na całe szczęście w pore obudził się nasz atak który pewnie wyprowadził nas na prowadzenie 9-5 , niestety na sam koniec znowu tracimy głupie dwie bramki i mecz kończy się wynikiem 9-7 . Mecz czysty bez chamstwa,kłótni i brzydkich fauli.Podlotkom dziekujemy za gre i życzymy powodzenia w dalszych meczach bo jeżeli będą grali tak jak z nami napewno zaczną punktować."