niedziela, 10 listopada 2013

Ziom w czołówce

KS Augustyn - Ziom   4:5 (2:2)
Bramki: Musiałek 2x, Figiel, Samołyk - Bartek x3, Abdul x2

"Przychodzimy na dzisiejszy mecz w prawie kompletnym składzie i zaczynamy od prowadzenia 2-0. Wydaje się, że po raz 2 w I lidze zapiszemy 3 punkty na swoim koncie. Jednak Ziom pokazuje, że nie bez powodu po 3 kolejkach jest w czołówce i po naszym błędzie zdobywa bramkę kontaktową. I połowa kończy się wynikiem remisowym, po kolejnej bramce z dystansu najlepszego zawodnika na boisku w dniu dzisiejszym - ,,Żółwia" i przy naszej nieco biernej postawie w obronie. II połowę również zaczynamy dość chaotycznie, znowu mamy problemy z budowaniem ataku pozycyjnego. Rywal z kolei gra konsekwentnie - atakuje większą ilością zawodników, oddaje sporo strzałów z daleka i zdobywa kolejne 2 bramki. Przy wyniku 4-2 dla przeciwnika zaczyna się okres naszej przewagi. Atakujemy, posiadamy piłkę, jednak zderzamy się z dobrze zorganizowaną obroną przeciwnika, szczególnie w środku pola. Bramkę kontaktową udaje się zdobyć po ładnej główce Kamila. Szybko nadziewamy się jednak na kontrę i po indywidualnej akcji zawodnik Zioma strzela piątego gola. Próbujemy dalej, Paweł M. zdobywa bramkę precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego i mamy jeszcze nadzieję na choćby 1 pkt. Niestety nie udaje się i ten wyrównany mecz kończymy porażką 4-5. Mimo, że nie można właściwie wskazać u nas zawodnika, który zagrał słabo, prezentujemy się gorzej jako drużyna, co Ziom z premedytacją wykorzystuje.
Przeciwnikowi gratulujemy, wygrał zasłużenie. Mały minus za sporne sytuacje - mieliśmy wrażenie, że każdy kontakt z zawodnikiem Zioma koledzy interpretują jako faul."